Aloe vera

Aloe vera je zázračnou rostlinou s tisíciletou tradicí. Již staří Egypťané uctívali aloe veru jako "rostlinu nesmrtelnosti," ve starém Řecku byla šťáva z jejich listů doporučována na krásu, zdraví a dlouhý život.  Je s oblibou využívána k vnitřnímu i vnějšímu použití, a to jak ve farmaceutickém průmyslu, tak v kosmetice. 

Proč užívat aloe vera

 1. Pomáhá organismu v boji proti volným radikálům
  Volné radikály mohou způsobit poškození buněk nebo i tkáně orgánů, což bývá spojováno s řadou vážných chorob (zhoubné nádory, kardiovaskulární choroby, např. hypertenze, ateroskleróza, neurodegenerativní choroby jako Parkinsonova choroba, Alzheimerova demence, diabetes, revmatoidní artritida, dokonce i proces stárnutí). Příroda sama vyvinula regulační mechanismy proti volným radikálům. Tyto mechanismy zahrnují zejména antioxidanty. Aloe gel obsahuje řadu antioxidačních látek (vitaminy C, E, zinek a sedm dismutáz superoxidů atd.) a současně je schopen aktivovat ochranné systémy v těle. 
 2. Uvolňuje toxiny z těla, vhodná při detoxikaciNejlepší prevence je nasadit si kůru 2x do roka na jaře a podzim  
 3. Podporuje imunitu
 4. Povzbuzuje lymfatický a oběhový systém
 5. Vhodná pro alergiky a astmatiky 
  Při užívání se tělo čistí od škodlivin a mnohdy i mizí alergie, astma
 6. Pomáhá při bolesti svalů, kloubů a artritidě
 7. Úleva od zažívacích potíží 
  Šťáva z Aloe vera se dnes pije především pro úlevu od problémů spojených s vředy, zažívacími potížemi a potížemi ledvin. Po požití biologicky aktivní šťávy z aloe bylo popsáno pravidelnější zažívání, lepší pocity spojené se zažíváním a zvýšení hladin energie. Pomáhá i při Crohnově chorobě
 8. Snižuje riziko onemocnění koronárních cév

 9. Cukrovka
  Aloe vera má výrazný antidiabetický účinek, včetně normalizace krevního cukru (glukózy). 

Aloe Vera a těhotenství

Konzumace Aloe Vera v těhotenství je velkým otazníkem. Část odborníků varuje před jejím užíváním s tím, že v době těhotenství může způsobit řadu komplikací, jiní lékaři tato varování považují za přehnaná. Co se tedy o této rostlině a jejímu vztahu k těhotenství píše? Konzumace Aloe Vera se spíše nedoporučuje.

Aloe vera gel


 • obsahuje více než 99 (95) % čistého Aloe vera gelu s vysokou koncentrací vitamínu C. 
 • Aloe vera je pěstováno ve svém přirozeném prostředí v Mexiku a USA, pro výrobu se používá výhradně nejkvalitnější a nejvhodnější odrůda Aloe Vera Barbadensis Miller. 
 • Aloe vera gel se zpracovává a stabilizuje za nízkých teplot, aby byla zachována čerstvost a účinnost látek 
 • v nabídce 2 druhy:
                   s vitaminem C (99% aloe vera)
                   s broskví (95%)

Chcete koupit za velkoobchodní ceny?