Chcete zhubnout, zbavit se únavy, kožních potíží?

19.03.2017

Cítíte se často unavení? Trápí Vás kožní problémy? Máte slabé nevyživené vlasy? Máte potíže s trávením? Máte nějaké kilo navíc?

Detoxikační kůra

vyřeší tyto potíže. Ne rychlá kůra z internetu, která slibuje radikální účinek hned. Obzvlášť, když je někdo obézní, rychlé zhubnutí není žádoucí, protože toxiny se hromadí v tucích a při rychlém úbytku tuku se výrazně zvyšuje jeho koncentrace. Všechno chce čas. 

Na co se můžete těšit?

Tělo se vyčistí, chuťové buňky se vyčistí a vnímají zase chutě. Přestane vás honit mlsná. Dokonce Vám pak sladkosti nebudou chutnat. Budete cítit příliv energie. Vyčistí se pleť. Upraví se trávení. A tělo pojede zase jako zamlada :-) Prostě jen pozitiva

Představte si, jak chcete vypadat, jak se chcete cítit ... přestavujte si detaily ... co vyšlete, to dostanete

Jak na to?

V zásadě je třeba tělo odkyselit, zbavit toxinů a těžkých kovů.

Detoxikační kůra, úprava stravy. Potřebujete pevnou vůli, čas na přípravu pokrmů. Výhodou je kvalitní stravování, naučíte se připravovat chutné zdravé pokrmy. Naučité se nové chutné úpravy jídla. Doporučuji nepředjímat, zkrátka hodnotit až vyzkoušíte

Nebo

Jednodušeji z hlediska času a vůle. Potřebujete vhodného pomocníka a jeho pravidelné užívání.

Tady se výborně hodí gel z aloe vera, která uvolňuje toxiny z těla. Toxiny je třeba nejen uvolnit, ale hlavně navázat a vyloučit z těla. K tomu pomůže chlorella, zeolit nebo enterosgel.

Navíc několik jednoduchých tipů, kterými můžete začít hned

  • ráno pít teplou vodu s citronem
  • dostatečně pít (nejlépe vodu bez bublinek bez příchutě)
  • zařadit do jídelníčku víc ovoce a zeleniny. Vyzkoušet třeba i zelené smoothie (s klíčky, bylinami, chlorelou, zeleným ječmenem atd.)
  • vynechat kafe, mléko (zakyselují)
  • pohyb
  • dostatek spánku
  • až budete mít chuť sníst nějakou "prasárnu", zeptejte se sami sebe: Prospívá mi tohle jídlo? Budu se cítit dobře i za hodinu, dvě? Opravdu potřebuju tohle jídlo, nebo jím z nudy, ze stresu? Třeba si uvědomíte, že příčina je jinde ...

Detoxikace se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.
Naopak se velmi doporučuje před plánovaným otěhotněním, a to pro oba partnery. Chcete přece dát svému dítěti ten nejlepší možný start do života, že?

Detox nebo životní styl?

Podléháte výzvám ke změně, protože se blíží plavková sezóna, nebo vidíte dál? 

Až vyzkoušíte, uvidíte a ucítíte, co Vám prospívá, po čem se cítíte dobře a třeba se ani se nebudete chtít vracet k původnímu stravování. 

A není to jen o stravování, toxiny si na sebe nevědomky dávate několikrát denně. Třeba s kosmetikou a drogerií - 5 škodlivin v drogerii. Ale o tom víc příště.

V jednoduchosti je krása i zdraví  

Závěrem lze už jen doporučit používat zdravý selský rozum - jíst střídmě, připravovat jídlo ze základních surovin, kvalitních, čerstvých a nejlíp lokálních. Vynechat průmyslově zpracované potraviny. Vnímat, co vám vyhovuje, prospívá; po čem se cítíte skvěle, plní energie. Jídlo připravovat a jíst láskou, vychutnat si ho. Nenechat se zblbnout reklamou a vrátit se k sobě, k přírodě.