Zdraví komplexně

aneb jak se cítit a vypadat fantasticky, mít spoustu energie, být šťastný ...

Vše souvisí se vším

Jak podle Vás vypadá, cítí se a co vyzařuje zdravý člověk? Je to někdo, kdo nemá diagnózu
na zprávě od lékaře? Nebo je za tím něco víc? 

Přijde mi, že většině lidí, "nic" není, ale přesto se necítí úplně zdraví, nemají dostatek energie, jejich tělo, pleť, tvář ukazuje, že něco není v pořádku. Co je za tím? 

Možná vnímání toho, co je "normální". Aneb jak se na to dívá naše mysl ... S čím se spokojí? S tím, že když člověku nic není a je rád, protože může být hůř? 

Nebo máte vyšší nároky? Chcete 

  • být opravdu zdraví 
  • cítit se skvěle 
  • vypadat skvěle (a mladší ;-))
  • mít spoustu energie na to, co bás baví
  • mít zdravé vztahy
  • ...

ANO? Pak jste tady správně :-) 

Na těchto stránkách se dozvíte, jak k tomu dospět a trvale to žít. Získáte kvalitní informace , které když přeměníte efektivní návyky, budete koukat, co se začne dít ;-)

Postupně přidáváme osvědčené a vyzkoušené tipy, jak o sebe pečovat, jak zdraví ovlivňuje nejen to, co jíte, jakou kosmetiku používáte, ale i prostředí, ve kterém žijete, pracujete ... a spoustu dalšího. Prostě komplexně ke zdraví ze všech stran a úhlů pohledu. Prozatím si můžete na blogu přečíst, jak vybírat prostředky na úklid a péči o sebe a ještě ušetřit nebo si stáhnout krátký přehled 5 škodlivých látek v drogerii, které prostě musíte znát.

Sledujte také náš facebook, kde již nyní zjistíte, od koho se inspirovat. Inspirace od lidí, kteří to, co doporučují, sami žijí. A to jak vypadají a co vyzařují, ukazuje, že fakt stojí za to jejich triky vyzkoušet. Takže základní rada - taková inspirace inspirace - jak poznat, od koho se učit.
A nejen to - zařadili jsme novou rubriku Nekompromisně o ... Bez servítek o škodlivinách, které reklama a výrobci nepřiznají. Čerpáme i ze zahraničních zdrojů a poskytujeme informace, které
v češtině zatím nejsou moc dostupné.

No, máte a máme se na co těšit :-)