Jaká bude?

02.01.2017

Máme před sebou 3. prázdnou stranu nové 365-stránkové knížky. 

Jaká bude ta vaše? 

Jak to mám takhle dopředu vědět?

Možná si říkáte, jak to mám takhle dopředu vědět? To chápu, člověk neví, co bude zítra, ale zároveň může hodně ovlivnit, jaké to zítra a další dny budou. Je tvůrcem svého štěstí. Jestli je šťastný, je jeho volbou. Co vysílá, to se mu vrací.

Rok ve znamení jedničky

Když se na věc podíváme ještě z jiného úhlu pohledu - rok 2016 ve vibracích čísla 9 byl z hlediska astrologie rokem převratů, ocitli jsme se na nějakém rozcestí a ptali se, jaký směr je ten správný, jakou cestou se dát. Vedl
k zamyšlení se, proč něco nefunguje, jak to dělat jinak. Zkrátka bylo dobré si
v životě "uklidit" a do nového roku si nebrat, co nefunguje. Bez kompromisů.

Proč to ale píšu - rok 2017 je ve znamení jedničky, nového začátku, a to, jak si povedeme, nás bude provázet dalších 9 let. A to je dost dlouhá doba. Takže jak si to připravíme, takovou úrodu budeme sklízet.

Co tedy chci?

Jak se tedy chcete ten nadcházející rok mít? Je dobré si přát jasně, konkrétně ... vesmír to splní. Tak aby nebyly reklamace ;-) 

Někdo chce mít víc peněz ... co to ale znamená? Najde 5 korun, takže bude mít víc peněz, ale je to opravdu to, co chtěl?

Je fajn najít si chvíli na zastavení se a zamyšlení a zhodnotit si loňský rok. 
Na základě toho si říct, v čem chcete pokračovat, co dělat jinak a co nechat 
v minulosti. Výborným pomocníkem ve zhodnocení je toto PDF. Za sebe mohu jen doporučit. Třeba i s partnerem, uvidíte :-) 

Když si své postřehy napíšete a jednou za čas projdete, nebo dáte na viditelné místo, máte daleko větší šanci se jimi řídit a jít dál.

Tak ať je vaše kniha taková, že ji budete za rok při bilancování s potěšením číst :-)